Vitajte na našom eshope! Sme jediným oficiálnym franchise partnerom Helly Hansen na Slovensku. Pri objednávkach nad 69 € doprava zadarmo! Osobné prevzatie na predajni v Bory Mall Bratislava.

PREDSTAVUJEME LIFALOFT™

Cíťte sa ľahšie ale zároveň teplejšie s revolučnou zateplenou bundou od Helly Hansen. Exkluzívna spolupráca kombinujúca unikátnu LIFA® technológiu s Primaloft® materiálom a dlhoročnými skúsenosťami so syntetickým zateplením priniesla materiál LIFALOFT™.

Nová LIFALOFT™ izolácia uchováva viac tepla pričom zostáva ľahká a pohodlná počas náročných a najintenzívnejších aktivít. 

Ako LIFALOFT™ funguje?

Vďaka ľahšej štruktúre vlákna, LIFALOFT™ izolácia je o 20% ľahšia ako bežná tepelná izolácia v oblečení. Dovoľuje tak maximálny komfort a agilitu. 

Viac tepla.
Unikátny LIFALOFT™ materiál zadržiava viac vzduchu a tým efektívne izoluje a poskytuje viac tepla pri nižšej váhe v porovnaní s bežnými zateplovacími materiálmi.

Vrcholom ponuky Helly Hansen je bunda Odin LIFALOFT™ Down Hybrid (na obrázku vyššie), ktorá kombinuje najlepšie z oboch svetov: prírodné (eticky získavané) páperie a LIFALOFT™ izoláciu. Hreje za každých okolností, aj ked je mokrá. 

Dobrodružstvo čaká, vyrazte!