Vitajte na našom eshope! Sme jediným oficiálnym franchise partnerom Helly Hansen na Slovensku. Pri objednávkach nad 69 € doprava zadarmo! Osobné prevzatie na predajni v Bory Mall Bratislava.

Možnosti dopravy a platby

Ako tovar dostaneme k vám?

Na eshope si môžete vybrať z dvoch možností doručenia - osobný odber na našej predajni v Bory Mall Bratislava alebo kuriérom Packety k vám domov. Pri osobnom odbere si môžete tovar prevziať kedykoľvek v otváracích hodinách a výhodou je možnosť si tovar vyskúšať rovno na mieste. Pri osobnom odbere sa na vrátenie vzťahujú rovnaké podmienky ako pri doručení kuriérom. Tovar na osobný odber držíme v rezervácii 3 dni a následne je neprevzatá objednávka zrušená. Ak už bola uhradená, peniaze vám samozrejme po zaslaní vášho čísla účtu vrátime v plnej výške.

V prípade objednávky do 69 € je doprava kuriérom spoplatnená sumou 3,99 €, ktorá pokrýva náklady na doručenie. Objednávky nad sumu 69 € sú doručované ZADARMO!

Platobné možnosti

Pri objednávke máte možnosť si zvoliť úhradu tovaru pri osobnom odbere (v hotovosti alebo kartou), pri doručovaní kuriérom akceptujeme platbu na dobierku. Bez ohľadu na typ odberu môžete vašu objednávku zaplatiť platobnou kartou prostredníctvom platobnej brány GP webpay. Takáto platba je okamžite spracovaná a urýchlite tak vybavenie vašej objednávky. Všetky platobné možnosti sú bezplatné.