Vitajte na našom eshope! Sme jediným oficiálnym franchise partnerom Helly Hansen na Slovensku. Pri objednávkach nad 69 € doprava zadarmo! Osobné prevzatie na predajni v Bory Mall Bratislava.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Reklamácie

Na všetok u nás ponúkaný a zakúpený tovar poskytujeme záruku 24 mesiacov. Pri výrobe produktov dbáme na kvalitu, ale predsa len sa môže stať, že sa tovar jednoducho poškodí nie vašou vinou. V prípade, ak sa tak stane, uplatnite ju prosím bezodkladne, ako sa závada prejavila. Vyhnete sa tak prípadnému zamietnutiu reklamácie. Bližšie informácie o reklamáciách upravujú naše obchodné podmienky.

Postup pri reklamácii:

  1. Aby sme vašu reklamáciu vedeli prijať, musí byť reklamovaný tovar bez zjavného znečistenia alebo zápachu. Zároveň musí byť kompletný (ak obsahoval príslušenstvo) a budeme tiež potrebovať doklad o kúpe/faktúru.
  2. Vyplňte reklamačný formulár.
  3. Skompletizovanú reklamáciu odošlite kuriérom na adresu HELLY HANSEN BORY MALL BRATISLAVA, Lamač 6780, 841 03 Bratislava (tel. 0911 975 100), alebo ho prineste osobne do predajne. Tovar neposielajte poštou, pretože nám nebude doručený.

Zásielku odporúčame posielať kuriérom a poistenú na hodnotu tovaru. V prípade jeho nedoručenia k nám nemôžeme reklamáciu vybaviť.

Vrátenie tovaru

Aj napriek našej najlepšej snahe sa môže stať, že vám zakúpený tovar nebude sedieť. Nevadí, nič sa nedeje! Tovar môžete do 14 dní od jeho prevzatia vrátiť kuriérom alebo aj osobne na predajni.

Postup pri vrátení tovaru:

  1. Vyplňte formulár na vrátenie tovaru, o ktorom ste dostali informáciu aj e-mailom.
  2. Tovar, ktorý vraciate, dobre zabaľte, aby sa cestou k nám nepoškodil.
  3. Skompletizovanú zásielku odošlite kuriérom na adresu HELLY HANSEN BORY MALL BRATISLAVA, Lamač 6780, 841 03 Bratislava (tel. 0911 975 100), alebo ho prineste osobne do predajne. Tovar nikdy neposielajte poštou alebo na dobierku, takéto zásielky nemôžeme prevziať z dôvodu nedoručovania zásielok Slovenskou poštou na našu adresu.
  4. Peniaze vám budú vrátené najneskôr do 14 dní na účet, ktorý ste uviedli do formulára.

Ak máte záujem o výmenu tovaru, je nutné zakúpený tovar vrátiť v lehote podľa inštrukcií vyššie a vytvoriť si novú objednávku s požadovaným produktom. Prípadne ho prineste na predajňu a tam tento problém s vami radi vyriešime.