Vitajte na našom eshope! Sme jediným oficiálnym franchise partnerom Helly Hansen na Slovensku. Pri objednávkach nad 69 € doprava zadarmo! Osobné prevzatie na predajni v Bory Mall Bratislava.

Poukážka 10 / 50 eur

Nie ste si istý tým, čo vybrať vášmu známemu? Chcete mu spraviť radosť, ale neviete čím? Kúpte mu našu darčekovú poukážku v hodnote 10 EUR alebo 50 EUR! Tieto poukážky s platnosťou jeden rok môže využiť buď u nás na eshope, alebo priamo v našej predajni HELLY HANSEN BORY MALL BRATISLAVA. Či už je jachtár, turista, lyžiar a lebo hľadá funkčné veci do mesta, u nás si určite vyberie.
Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
€10 €50 od €10
Poukážka 10 / 50 eur
Doručenie zadarmo
Doručenie zadarmo
Bezplatná doprava k vám domov od 50 €
Experti
Sme experti
Na jachting aj turistiku, ale tiež lyžovanie
Kamenná predajňa
Osobný odber
Helly Hansen Bory Mall Bratislava
Tovar skladom
Tovar na sklade!
Fyzicky na predajni, alebo aj extra na objednávku

Po zakúpení vám do emailu pošleme jej elektornickú verziu aj s inštrukciami na jej uplatnenie.

Ako darčekovú poukážku použiť?

V prípade návštevy našej predajne stačí poukážku predložiť obsluhe pri platení. Zoskenovaním čiarového kódu na zadnej strane poukážky vám bude automaticky odrátaná hodnota poukážky. Je podstatné, aby bol čiarový kód poukážky nepoškodený a plne čitateľný. V opačnom prípade nebude možné poukážku použiť.

Ak chcete poukážku uplatniť na eshope, použite prosím 13-miestny kód zaslaný v elektronickej forme alebo ho odpíšte zo zadnej strany poukážky pod EAN kódom. Eshop vám automaticky odráta hodnotu poukážky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: