Vitajte na našom eshope! Sme jediným oficiálnym franchise partnerom Helly Hansen na Slovensku. Pri objednávkach nad 69 € doprava zadarmo! Osobné prevzatie na predajni v Bory Mall Bratislava.

Technológie

Technológia LIFA

Technológia LIFA

Čo je LIFA?
Predstavenie technickej prvej vrstvy oblečenia v roku 1970 s technológiou LIFA od Helly Hansen bolo revolúciou v odvetví športového oblečenia. Materiál je založený na špeciálnej technike tkania a odvádza vlhkosť od povrchu pokožky na vonkajšiu stranu materiálu, čím uchováva človeka v teple, suchu a komforte. 

Naša LIFA technológia
LIFA vyniká excelentnou správou potu a tepla počas výkonu. Neustále je vyvíjaná a testovaná s pomocou profesionálov, ktorí žijú a pracujú v tých nadrsnejších podmienkach sveta. 3 kľúčové vlastnosti LIFA dokonalo pracujú pre to, aby vás ochránili v chladných podmienkach. 

LIFA hreje
Ľahké zateplovacie vlákna vám pomáhajú byť v teple a pohodlí.

LIFA uchováva v suchu
Mešová konštrukcia pohlcuje pot a prevádza ho z pokožky smerom von na povrch látky, kde sa vyparuje a uchováva pokožku v suchu. 

LIFA je komfortná
Kombinácia izolačných vlákien, manažmentu potu, jemných, ľahučkých a pokožke príjemných materiálov vám dovoľuje zostat v komforte v rôznych meniacich sa podmienkach. 

Helly Tech - 3 výkonnostné stupne

Helly Tech - 3 výkonnostné stupne

V jednom z prvých článkov nášho Helly Hansen blogu sme si povedali, čo je to technológia Helly Tech. Sľúbili sme si, že si predstavíme aj jednotlivé stupne tejto membránovej technológie. Nech sa páči. :-)

PROFESSIONAL
Extrémne vodeodolné a priedušné druhy výbavy prispôsobené okrem materiálu aj dizajnom a konštrukciou tak, aby zniesli najbrutálnejší nápor živlov. Oblečenie s Helly Tech Professional je určené pre vysoko výkonné (aeróbne), dlho trvajúce aktivity v extrémne vlhkom a nehostinnom prostredí. Oblečenie s týmto znakom je to najlepšie, čo v ponuke máme. 

PERFORMANCE
Vysoko vodeodolné a extra priedušné oblečenie so špecifickým dizajnom a konštrukciou. Pre široké použitie pri vysoko výkonných outdoor aktivitách pri nepredvídateľnom a neustále sa meniacom počasí. Helly Tech Performance nájdete na oblečení, ktoré vás podrží a nesklame takmer v každých podmienkach. 

PROTECTION
Plne vodeodolné a priedušné oblečenie. Pre všetky situácie a počasie, kde je potreba ochrany proti vetru a dažďu. Helly Tech Protection síce nie je postavené do brutálnych extrémov ako Helly Tech Professional, ale ochráni a podrží pri bežných výkyvoch počasia. 

Vďaka rôznym stupňom a širokému portfóliu produktov si môže každá športovkyňa / športovec, dobrodruhovia a hľadači zážitkov vybrať ten správny kúsok vhodný pre práve tú jej / jeho obľúbenú aktivitu. 

PREDSTAVUJEME LIFALOFT™

PREDSTAVUJEME LIFALOFT™

Cíťte sa ľahšie ale zároveň teplejšie s revolučnou zateplenou bundou od Helly Hansen. Exkluzívna spolupráca kombinujúca unikátnu LIFA® technológiu s Primaloft® materiálom a dlhoročnými skúsenosťami so syntetickým zateplením priniesla materiál LIFALOFT™.

Nová LIFALOFT™ izolácia uchováva viac tepla pričom zostáva ľahká a pohodlná počas náročných a najintenzívnejších aktivít. 

Ako LIFALOFT™ funguje?

Vďaka ľahšej štruktúre vlákna, LIFALOFT™ izolácia je o 20% ľahšia ako bežná tepelná izolácia v oblečení. Dovoľuje tak maximálny komfort a agilitu. 

Viac tepla.
Unikátny LIFALOFT™ materiál zadržiava viac vzduchu a tým efektívne izoluje a poskytuje viac tepla pri nižšej váhe v porovnaní s bežnými zateplovacími materiálmi.

Vrcholom ponuky Helly Hansen je bunda Odin LIFALOFT™ Down Hybrid (na obrázku vyššie), ktorá kombinuje najlepšie z oboch svetov: prírodné (eticky získavané) páperie a LIFALOFT™ izoláciu. Hreje za každých okolností, aj ked je mokrá. 

Dobrodružstvo čaká, vyrazte!

Čo je technológia HELLY TECH®?

Čo je technológia HELLY TECH®?

Dnes si predstavíme kľúčovú technológiu značky Helly Hansen, ktorá posúva toto oblečenie do iného levelu.

ČO JE HELLY TECH®?
Helly Tech® je vodeodolná a priedušná vrstva, ktorá stojí medzi vami a okolitým prostredím. Jej unikátna membrána drží molekuly vody vonku a zároveň dovoľuje vysoko účinne vyparovať pot. Udržiava vás suchých a v pohodlí. 

HELLY TECH® SYSTÉM od HELLY HANSEN
HELLY TECH® je spoľahlivá vodeodolná vonkajšia vrstva, nadizajnovaná špeciálne pre najnáročnejšie podmienky. Je kombináciou tkaniny, ktorá je upravená DWR metódou, a vysoko priedušnou a nepremokavou membránou. U väčšiny produktov je ešte prítomná vnútorná, na dotyk príjemná látka (tiež vysoko priedušná).


HELLY TECH® JE VODEODOLNÁ

Robustná membrána zabraňuje vniknutiu vody, udržiava vás v suchu, aj v extrémnych podmienkach. 


HELLY TECH® JE VETRUVZDORNÁ

Vonkajšia vrstva vás chráni pred silným vetrom a nepríjemnými teplotami.


HELLY TECH® JE PRIEDUŠNÁ

Unikátny materiál umožňuje vyparovanie potu a udržiava vás v suchu a komforte. 

3 VÝKONNOSTNÉ STUPNE
Helly Hansen ponúka tri stupne Helly Tech®, o ktorých si napíšeme niekedy inokedy :-) 
Hor sa za dobrodružstvom!